Кошик
4241 відгук

У зв"язку з військовим станом є перебої з поставкою продукції і наявністю від поставщиків, відправки можуть бути з затримкою. Відправки товарів Новою Поштою тільки по передплаті повній або часковій на сумму доставки у дві сторони. Перед оформленням замовлення уточніть наявність товару позвонивши на один із телефоних номерів або напишіть на вайбер. Дякуємо за розуміння! Все буде Україна!

+380 (95) 435-45-65
+380 (63) 748-72-38
+380 (97) 887-49-36
Федора Ернста, 6, вхід з двору за 3-м підїздом, Київ, Україна
Інтернет магазин "HELMON"
Залишити відгук
TetraTest NO2 - тест на нітрити, фото 2

TetraTest NO2 - тест на нітрити

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Tetratest N02 (нітрит) для прісної і морської води Тест підходить для точного визначення вмісту нітриту в прісній і морській воді

Для чого потрібен аналіз?

Містять азот органічні речовини, такі як риб'ячий послід, залишки корму і рослин, що розкладаються за допомогою спеціальних мікроорганізмів в різні стадії. Від аміаку/амонію через нітрит до нітрату. Великі кількості нітриту є ознакою того, що Ваша біологічна фільтраційна система порушена. Ідеальним значенням вмісту нітриту є 0 - 0,3 мг/л Вміст нітриту 0,8 мг/л не слід перевищувати. Вже вміст нітриту понад 1,6 мг/л є шкідливим для Ваших риб в майбутньому. Для своєчасного визначення небезпечної концентрації нітриту необхідний щотижневий контроль води в акваріумі. З допомогою цього аналізу можна визначати широкий спектр концентрацій, навіть концентрацію нітриту менше 0,3 мг/л.

Процес виконання аналізу:

1. Промийте вимірювальну мензурку аналізованої водою.

2. Наповніть вимірювальну мензурку аналізованої водою до маркування 5 мл.

3. Тримаючи пляшку з реактивом 1 вертикально над вимірювальної мензуркой, накапати в неї 7 крапель.

4. Закрийте мензурку і злегка струсніть її.

5. Измерительная мензурка должна постоять 10 секунд, затем накапайте в нее 7 капель из бутылки с реактивом 2.

6. Снова встряхните мензурку.

7. Подождите 2 - 5 минут, чтобы смогла проявиться окраска.

8. Держа измерительную мензурку перед шкалой цветов, определите на цветовой шкале цвет, который по окраске больше всего подходит к анализируемому раствору. Произведите считывание соответствующего значения.

9. Тщательно промывайте измерительную мензурку водопроводной водой после каждого анализа.

Параметры нитрита слишком высокие?

- Произведите замену части воды: используйте средство для чистки дна "Tetratec" и откачайте 20% воды из Вашего загрязненного аквариума. Средство для чистки дна удалит остатки растений и корма со дна Вашего аквариума. Заливая свежую водопроводную воду, обогащайте ее всегда средством "Tetra AquaSafe" с целью нейтрализации растворенного хпора и тяжелых металлов.

- Произведите чистку биологического фильтрационного материала в предварительно взятой аквариумной воде, чтобы избежать уничтожение специальных микроорганизмов, необходимых для расщепления вредных веществ. Добавьте средство "Tetra Bactozym". Оно ферментно разлагает органические загрязнения и ускоряет расщепление аммиака и нитрита путем активации нитрифицируемых бактерий в фильтре.

Примечание: Набор "Tetratest Nitrit" определяет общую нитритно-ионовую концентрацию (N02~). Чтобы получить значение нитритно-азотной концентрации в мг/л, разделите полученное путем анализа значение на 3,3

ХарактеристикаЗначення
Призначення тестуNo2 (нітрити)
Форма випуску тестуРідина
Основні атрибути
ВиробникTetra
Країна виробникНімеччина
  • Ціна: 259 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner