Кошик
4241 відгук

У зв"язку з військовим станом є перебої з поставкою продукції і наявністю від поставщиків, відправки можуть бути з затримкою. Відправки товарів Новою Поштою тільки по передплаті повній або часковій на сумму доставки у дві сторони. Перед оформленням замовлення уточніть наявність товару позвонивши на один із телефоних номерів або напишіть на вайбер. Дякуємо за розуміння! Все буде Україна!

+380 (95) 435-45-65
+380 (63) 748-72-38
+380 (97) 887-49-36
Федора Ернста, 6, вхід з двору за 3-м підїздом, Київ, Україна
Інтернет магазин "HELMON"
Залишити відгук
TetraTest NH3 - тест на аміак, фото 2

TetraTest NH3 - тест на аміак

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Tetra NH3 (Ammonia) – тест для точного визначення загального вмісту аміаку в прісній і морській воді.

Для чого потрібен аналіз?

Містять азот органічні речовини, такі як риб'ячий послід, залишки корму і рослин, що розкладаються за допомогою спеціальних мікроорганізмів в різні стадії. Від аміаку/амонію через нітрит до нітрату. Шкідливим азотним з'єднанням в акваріумі є аміак (NH3). При параметрі pH понад 7 в зростаючій мірі утворюється підвищена концентрація отруйної аміаку  (NH3/NH4+) в акваріумі понад 0,25 мг/л є шкідливим для Ваших риб в майбутньому, і це ознака того, що Ваша біологічна фільтраційна система працює неправильно.

Як виконати тест:

 1. Помийте вимірювальну пробірку акваріумною водою. Наповніть її аналізованої водою до маркування 5 мл. Важливо: температура води повинна бути від 20 до 30 градусів!!!
 2. Тримаючи пляшку з реактивом 1 вертикально над вимірювальної пробіркою, накапати в неї 14 крапель.
 3. Закрийте її і злегка струсніть
 4. Відкрийте вимірювальну пробірку. Тримаючи пляшку з реактивом 2 вертикально над вимірювальної пробіркою, накапати в неї 7 крапель.
 5. Злегка струсніть вимірювальну пробірку
 6. Тримаючи пляшку з відповідним реактивом 3 вертикально над вимірювальної пробіркою накапати в неї 7 крапель
 7. Струсніть пробірку
 8. Почекайте 20 хвилин (при кімнатній температурі), щоб зміг проявиться колір
 9. Тримаючи вимірювальну пробірку перед шкалою кольорів, визначте колір на колірній шкалі, який за забарвленням найбільш підходить до аналізованому розчину. Зробіть зчитування відповідного значення
 10. Після тестування ретельно промийте пробірку водою з під крана

Значення і оцінка:

0мг/л: ідеальні умови;

0,25 мг/л: у майбутньому шкідливо;

1,5 мг/л: шкідливо для риб, значно порушене розщеплення шкідливих речовин;

3мг/л: смертельно для чутливих порід, незадовільний розщеплення шкідливих речовин;

5мг/л: смертельное отравление, аквариум полностью перегружен

Параметры аммиака слишком высокие? Произведите смену части воды: используйте средство для чистки дна, и откачайте 20% воды из аквариума. Сифон удалит частицы корма и остатки растений со дна вашего аквариума. Заливая свежую водопроводную воду обогащайте ее всегда средством для удаления хлора. С целью нейтрализации растворенного хлора и тяжелых металлов. Произведите чистку биологического фильтрационного материала. Добавьте Bactozym. Воно ферментно розкладає органічні забруднення і прискорює розщеплення аміаку і нітриту шляхом активації нитрифицируемых бактерій фільтра. Регулярне очищення запобігає занесення мулом і закупорювання. Визначте вміст кисню у вашому акваріумі. Спеціальні мікроорганізми потребують кисню, щоб забезпечити розщеплення азотних речовин. Вентилируйте свій акваріум протягом ночі, якщо вміст кисню становить 20% нижче насичення.

ХарактеристикаЗначення
Призначення тестуNH3 (аміак)
Форма випуску тестуРідина
Основні атрибути
ВиробникTetra
Країна виробникНімеччина
 • Ціна: 260 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner