




Електричний сифон для грунту Sunsun HXS 03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Призначений для очищення акваріумного грунту від бруду при чищенні акваріума або при плановій підміні води. Дозволяє з легкістю почистити грунт без вилучення його з акваріума. Також може бути корисний при підміні води як зручне пристосування для зливу води.
Оснащений помпою для швидкого і ефективного зливу води з акваріума, також до комплекту входять кілька змінних насадок під різний грунт в акваріумі. встановлений фільтр-відстійник для більш якісного очищення води.
3 режими роботи:
1. Злив води з акваріума з одночасною убокой (шланг для зливу одягається замість фільтра, для підміни або повної очистки)
2. Прибирання грунту з поверненням чистої води в акваріум (шланг для зливу не одягається, вода йде прямо в акваріум через фільтр тонкої очистки)
3. Прибирання великого сміття з дна (шланг не одягається, сміття залишається на фільтрі)
SunSun HXS-03
Потужність: 20 Вт
Підйом води: 1,9 м
Продуктивність: 1000 л/год
Розміри ДхШхВ: 85×59×660~1060 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Сифон |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Акваріум |
- Ціна: 1 200 ₴



