
Наповнювач Природа SANI PET бентонітовий дрібний 5 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Бентонітові гранули - натуральний наповнювач для лотків, має високі абсорбуючі властивості. Він створений з бентонітових та палигорськітових глин, що пройшли очищення і спеціальну обробку.
Наповнювач має високу пористість і здатність поглинання вологи. Гранули при попаданні рідини моментально утворюють щільний клубок, який можна легко видалити.
Опис
100% натуральне сировину не викликає алергії у тварин і людей, ефективно вбирає вологу, попереджає її випаровування, усуває неприємний запах, уповільнює розвиток патогенних бактерій. Глина не розмокає та не прилипає до лап і шерсті тварини.
Додаткові переваги бентонитового наповнювача ТМ «Природа»:
- екологічність;
- відсутність пилу і бруду;
- можливість часткової заміни, економне використання;
- закруглена форма гранул попереджає травми лап і не викликає у тварини дискомфорту під час перебування в лотку;
- легко відмивається;
- зручна упаковка з ручкою для перенесення.
Гранули оптимального розміру забезпечують тварині комфортні умови при исолнении
природних потреб.
Рекомендації : насипати наповнювач в лоток шаром 4-5 див. щонайменше 1 раз на добу прибирати тверді екскременти і грудочки. При необхідності досипати наповнювач в лоток або піддон. При наявності підлоги з підігрівом - використовувати теплоізоляцію.
Умови зберігання: в сухому приміщенні при відносній вологості не вище 85%.
Термін придатності: 5 років.
Склад: бентоніт (фракція 0.4-2.3 мм).
Вага: 5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 кг |
| Вид тварин | Кішки |
| Вид товару | Наповнювач |
| Розмір гранул наповнювача | Дрібні |
- Ціна: 156 ₴