




Зовнішній високошвидкісний жорсткий диск SSD 64 ТБ Mini Disk USB 3.0 /Type-C/USB (Black/Чорний)
Зовнішній високошвидкісний жорсткий диск SSD 64 ТБ Mini Disk USB 3.0 /Type-C/USB
Технічні характеристики:
Колір: чорний
Швидкість запису: 520 МБ/С
Матеріал: алюмінієвий сплав + пластик
Інтерфейс: інтерфейс USB3.1/Type-C
Доступний формат: ExFAT/NTFS Розмір виробу: 7,5*5,5*1 см
Сумісний із: мобільним телефоном/настільним комп’ютером/ноутбуком
Застосовна система: windows 7,8,10,11 і mac os Android
Температура зберігання: 0℃~40℃
Примітка:
1. Форматування можна виконати лише в Windows. Під час першого форматування необхідно вибрати формат exFAT (Не можна використовувати формат NTFS, інакше продукт може бути пошкоджений)
2. Mac може лише зберігати файли та дані, пам’ятайте, що не форматувати його.
3. Цей продукт не підходить для PS4/PS5, xbox та інших ігрових консолей.
.
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Пропускна здатність | 520 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість запису | 520 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 10 мм |
- Ціна: 2 371 ₴