
Trixie BONNY сумка-переноска для тварин, сірий/синій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тріксі Бонні - весняно-літня сумка-переноска для собак маленьких порід.
Виготовлена із міцного поліестеру. З вшитим коротким повідцем.
Сітчасті вставки для гарної циркуляції повітря усередині перенесення.
Із зовнішніми кишенями для документів та ласощів.
Відкривається спереду та зверху.
За потреби можна прикріпити до візка.
Розмір: 20x29x40 см.
Для тварин до 5 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Сумка-переноска |
| Материал | Текстиль |
| Форма | Прямоугольная |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Высота | 400 мм |
- Цена: 934 ₴