




Зовнішній фільтр Tetra External EX 1000 Plus для акваріума 100-300 л
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Очищення води із зовнішнім фільтром Tetra для акваріумів від 100 л до 300 л
Для підтримки здоров'я риб і рослин необхідна безперервна фільтрація акваріумної води. Повний набір із зовнішнім акваріумним фільтром Tetra EX 1000 Plus забезпечує виняткову якість води в акваріумах об'ємом від 100 до 300 л.
Переваги:
- Потужний, енергоефективний, тихий.
- До набору входять усі необхідні наповнювачі для фільтра. Вони сприяють швидкій і простій активації, а також миттєвому виведенню фільтра на повну потужність.
- Багаторівнева система фільтрації з різними наповнювачами (фільтрувальні кільця, вугільні фільтрувальні речовини, вдосконалена біогубка, губка тонкого очищення та спеціальні біокульки) ефективно забезпечує ретельне очищення акваріумної води способом усунення надлишків поживних речовин.
Власники акваріумів зможуть насолодитися красою підводного життя завдяки кришталево чистій воді. Повний набір із зовнішнім акваріумним фільтром Tetra EX 1000 plus вирізняється винятковою потужністю: швидкість потоку води збільшена на 26% *, водночас збереглася енергоефективність і низький рівень шуму.
Завдяки додатковим особливостям, наприклад, кнопці старту фільтра для полегшення закачування води, вентилям для точного керування потоком, префільтру для зниження частоти технічного обслуговування, зовнішній фільтр Tetra EX 1000 Plus —; це ідеальний вибір для будь-яких акваріумів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tetra |
| Страна производитель | Германия |
| Мощность | 10.5 Вт |
| Производительность | 1150 л/ч |
| Объем аквариума | 300 л |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 212 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Высота | 441 мм |
- Цена: 8 293 ₴

