




Прудовий фільтр SunSun CPA-15000 AUTO UV, до 30 000 л
SunSun CPA-15000-AUTO-UV-C – це напірний фільтр для очищення водойми. Призначений для очищення води в ставку об'ємом до 30 000 літрів.
З його допомогою можна виконати три ступені очищення — механічну, біологічну та ультрафіолетову дезінфекцію.
Механічне очищення — це губки, що затримують великі та середні частинки бруду.
Біологічне очищення відбувається за допомогою біокухлів, на яких селяться бактерії для біологічної фільтрації води.
Ультрафіолетовий стерилізатор потужністю 18 Вт очищає воду від різних бактерій і мікробів.
Фільтр обладнаний функцією автоматичного зворотного промивання, тобто не відкриваючи фільтр його можна промити. Зверху є перемикач режимів роботи, під час повороту якого вмикається електродвигун і фільтр автоматично очищає мочалки всередині водночас збивається бруд із боків мочалок без розбирання самого фільтра.
Корпус фільтра виготовлений із високоякісного ударостійкого та стійкого до перепадів температури пластику. Фільтр ставковий обладнаний індикатором забруднення.
У комплекті постачаються штуцери, затискачі та гумки.
Рекомендується підбирати фільтр із запасом потужності для кращої фільтрації.
Потужність УФ-стерилізатора: 18w.
Об'єм ставка: до 30 000 л.
Пруд із рибою: до 15 000л.
Рекомендований насос: до 15 000л/год
Довжина кабелю: 4.5 м
Об'єм фільтра: 38 л
Розмір фільтра: 380*380*730 мм
Діаметр входу/виходу: 25, 32, 38 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 730 мм |
| Об`єм | 38 л |
- Ціна: 13 242 ₴