
Дряпка (когтеточка) AnimAll GLP 19001 стовпчик 30х30х47 см Red White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дряпки — необхідний аксесуар у будинку, де є кішка. Сточування кігтів — природна потреба цих лагідних вихованців, і для її задоволення вони можуть використовувати меблі, стіни, двері. Але такий варіант зазвичай не влаштовує господарів, тому спеціальна дряпка дасть змогу виконати відразу два завдання:
- задовольнити бажання кішки поточити кігті
- зберегти цілими меблі, стіни, килими та інші предмети
Дряпки для кішок і котів від бренда AnimAll виробляються з використанням двох видів обвиття — джут або сизаль.
І джут, і сизаль є натуральними волокнами. Джут — темне волокно, не таке довговічне, як сизаль. Сизаль — світле волокно, колюче на дотик для людини, має велику міцність і довговічність, тому має вищу вартість.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AnimAll |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Красный |
| Тип | Когтеточка-столбик |
| Размещение | Напольное |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 470 мм |
- Цена: 628 ₴