Подарок






Акваріум Resun Petworx Nano Mega 45х45х45 см 90 л
Подарок к товару
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 389 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Акваріум Resun Petworx Nano Mega 45х45х45 см 90 л»
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Resun Petworx Nano Mega 90 л:
- акваріум найвищої якості з полірованими краями;
- супер яскраве світлодіодне освітлення;
- відмінна система зворотної фільтрації;
- низькі витрати;
- підходить для золотих рибок, тропічних і морських.
Характеристики:
- розмір: 45 X 45 X 45 см
- ємність: 90 л;
- швидкість потоку фільтра: 320 л/год;
- водяний насос: 5,5 Вт;
- світлодіодна лампа: 12 Вт, 6500k..
Переконайтеся, що водяний насос весь час повністю занурений у воду. Не переповнюйте воду, підтримуйте воду до максимальної лінії. Завжди від’єднуйте вилку перед чищенням/технічним обслуговуванням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Resun |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Аквариумный комплект |
| Вид аквариума | Аквариум-куб |
| Объем аквариума | 90 л |
| Крышка | не предусмотрена |
| Подставка | Нет |
| Термометр | Нет |
| Длина аквариума | 450 мм |
| Ширина аквариума | 450 мм |
| Высота аквариума | 450 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 5 155 ₴
