

Акваріумний набір AquaEl Shrimp Set Smart 20 250 мм 19 л White
Від попередніх лінійок наборів для креветок новий SHRIMP SET SMART AquaEl відрізняється, насамперед, наявністю унікальною світлодіодної лампи LEDDY SMART, яка характеризується сучасної плоскою формою. Випромінюване нею світло c колірною температурою 8000 K сприяє росту рослин завдяки правильно підібраному спектру, а також підкреслює натуральну забарвлення креветок і риби. Серед інших відмінностей нового набору відзначимо те, що були в попередніх версіях косинці з пластмаси замінені захисним губчастим матом під дном ємності. Ще одна новинка – винахідлива система монтажу накриває скла. Завдяки цьому набір став ще більш легким і декоративним. Чистоту води підтримує мініатюрний фільтр PAT-MINI, оснащений повною губкою, яка безпечна навіть для дрібних личинок креветок. В якості додаткового бонусу до набору додається особистий корм в таблетках для креветок ACTI CRUSTABS, що забезпечує тваринам швидке зростання, а також часту, регулярну і безпроблемну линьку.
Акваріум для креветки SMART AquaEl 19л випускається в чорному і білому варіантах. Він є ідеальним рішенням для всіх любителів розведення мініатюрних прісноводних креветок і дрібних риб, а також для любителів вирощування водних рослин у компактних ємностях типу "куб".
Завдяки застосованим в ньому рішень Ви можете з легкістю створити в акваріумі неповторні підводні сади, які прикрасять будь-яке, навіть саме маленьке приміщення.
- виняткові декоративні якості,
- особисте світлодіодне освітлення, що стимулює ріст рослин і підкреслює натуральну забарвлення креветок і риби,
- повна комплектація (нагрівач, фільтр, корм),
- ідеальний подарунок,
- Габарити: 25х25х30 см,
- Об'єм: 19 л
- Товщина скла: 4 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aquael |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Аквариумный комплект |
| Вид аквариума | Аквариум-куб |
| Объем аквариума | 19 л |
| Внутренний фильтр | 1 шт |
| Обогреватель | Да |
| Подсветка | Да |
| Длина аквариума | 250 мм |
| Ширина аквариума | 250 мм |
| Высота аквариума | 300 мм |
| Толщина стенок | 4 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
- Цена: 6 099 ₴